komunalni program k900trosilci-mineralnih-gnojilmesalci-gnojevkecevni sistemi

Vodstvo

Glavni direktor

Ivan Rupnik
Telefon: +38642013360
Faks:     +38642013363
E-pošta: ivan.rupnik@creina.si

 

Prodaja Kmetijske mehanizacije Creina

Luka Pavlin
Telefon: +386 (0)4 20 13 373
Mob. tel.: +386 (0)51 360 097

Faks:     +386 (0)4 20 13 363
E-pošta: luka.pavlin@creina.si

 

Vodja razvoja kmetijskega programa in reklamacije

Igor Rant

Mob. tel.: +386 (0)41 620 893
Faks:     +38642013363
E-pošta: igor.rant@creina.si

 

Poslovodja trgovine z rezervnimi deli Creina Lokaterm

Franc Meglič

Tel: +386 (0)4 20 13 350

Mob. tel.: +386 (0)51 360 099

Fax: +386 (0)4 20 13 353

E-pošta: franci.meglic@creina.si

 

Prodaja storitev

Stane Tičar

Tel: +386 (0)4 20 13 374

Mob. tel.: +386 (0)51 360 081

Fax: +386 (0)4 20 13 363

E-pošta: stane.ticar@creina.si

  

Vodja nabavnega področja

Romana Pavlin
Telefon: +386 (0)4 20 13 374
Faks:     +386 (0)4 20 13 363
E-pošta: romana.pavlin@creina.si

 

Vodja finančno računovodskega področja

Karolina Beton
Telefon: +38642013366
Faks:     +38642013363
E-pošta: karolina.beton@creina.si

 

Vodja proizvodnega področja cistern Creina

Klemen Zavrl
Telefon: +38642013390
Faks:     +38642013363
E-pošta: klemen.zavrl@creina.si

FaLang translation system by Faboba

Prodaja mehanizacije

  • Tel: 04 20 13 373
  • Mobi: 051 360 097
  • Fax: 04 20 13 363

Delovni čas
Pon-Pet 7:00-15:00

Prodaja rezervnih delov

  • Mobi: 051 360 099
  • Tel: 04 20 13 350
  • Fax: 04 20 13 353

Delovni čas
Pon-Pet 8:00-19:00
Sob 8:00-12:00

Storitve

  • Tel: 04 20 13 380
  • Mobi: 051 360 081
  • Mobi: 041 921 656

Delovni čas
Pon-Pet 7:00-15:00